NOVINKA!!! Biodiesel B100 na ČS v Kolešově

V pátek 12.2.2010 jsme jako první společnost v ČR začali prodávat Biodiesel B100, což je čisté FAME (= metylester mastných kyselin), vznikající reesterifikací rostlinných olejů (řepkový, slunečnicový, palmový) metanolem. Kvalita odpovídá EN 14214. Před použitím tohoto paliva se doporučeje kontaktovat prodejce nebo výrobce vozidla. V případě pochybností si může zákazník zvolit kombinaci B100 a motorové nafty v takovém poměru, který mu bude vyhovovat. Klady a zápory tankování Biodieselu B100 si bude moci zákazník přečíst také na letáčku, který bude k dispozici na čerpací stanici a nebo na internetu, kde zákazník získá i řadu poznatků a postřehů ze zahraničí.
V současné době je jednou z nesporných předností tohoto paliva jeho cena. Biodiesel B100 není zatížen spotřební daní, která u jiných pohonných hmot tvoří podstatnou část ceny.
V Kolešově se B100 prodává za 22,90 Kč/lt vč.DPH.
Prodej Biodieselu B100 se v několika málo dnech rozjede také v Žatci a v Tursku. Do konce března 2010 by se měl Biodiesel B100 prodávat zhruba na polovině našich 29 ČS. O místech prodeje Vás budeme pravidelně informovat.

Akceptujeme DFC, UTA a DKV karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC, UTA a DKV karty.