Platební systém

Na čerpacích stanicích KM-PRONA lze kromě běžných bankovních karet a karet CCS využít i dva typy firemních karet - Bonuskartu nebo Zákaznickou kartu.

Bonus karta

BONUS karta je určena běžným zákazníkům a firmám a poskytuje při placení slevu na PHM. Sleva se pohybuje v rozmezí 30 hal – 1 Kč na litr PHM.

Základní sleva na každou BONUS kartu na PHM je 30 haléřů na litr. Další sleva je řízena podle objemu natankovaných PHM za posledních 90 dní. BONUS karta nabízí vstup na zákaznický portál s detailním přehledem tankování, přehledem o cenách PHM na čerpacích stanicích a správou karet, dále se připravuje možnost vedení vlastní knihy jízd. Více o pořízení a používání BONUS karty se dozvíte v obchodních podmínkách.

Mobilní aplikace Moje KM-PRONA umožňuje vytvoření BONUS karty v mobilním telefonu. Návod najdete na stránce Jak registrovat BONUS kartu. Pokud máte již založený účet nebo registrovanou kartu, lze ji spárovat s mobilní aplikací. Aplikace je dostupná pro zařízení s OS Android a technologií NFC. Fyzickou BONUS kartu je možné zakoupit na kterékoliv čerpací stanici za poplatek 20 Kč.

Zákaznická karta

Zákaznická karta je určena pro bezhotovostní prodej PHM a ostatního zboží na čerpací stanici včetně mytí automobilu. Výhodná je především pro firmy, nebo zákazníky, kteří odebírají větší množství pohonných hmot. Pro větší zabezpečení může být ke každé kartě vygenerován PIN. Poskytuje komfort při placení za pohonné hmoty, zákazníkovi je zasílán podrobný přehled odebraných PHM za fakturační období. I zde je poskytována sleva v závislosti na množství odebraných pohonných hmot. Na kartu lze odebírat i tzv. suché zboží ze sortimentu čerpací stanice, popř. mytí automobilu. Pro více informací se informujte na čerpacích stanicích KM-PRONA, nebo nás kontaktujte na naší lince 485 246 705.

 DFC karta

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC karty.

 DKV karta

Akceptujeme také DKV karty na těchto čerpacích stanicích: Kolešov,  Praha - Horní Počernice,  Strančice,  Mnichovo Hradiště,  Praha - Hostivař, Česká Lípa - Liberecká, Podivín, Vrbčany, Chodov, Kardašova Řečice, České Budějovice - Vráto, Liberec, Jaroměřice nad Rokytnou

 UTA karta

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme UTA karty.

Akceptujeme DFC, UTA a DKV karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC, UTA a DKV karty.