Šéf Unipetrolu Vleugels rezignoval

Dosavadní generální ředitel a předseda představenstva Unipetrolu Francois Vleugels, který stál v čele Unipetrolu poslední tři roky, v pátek na jednání dozorčí rady rezignoval na své funkce. Dozorčí rada společnosti Unipetrol Vleugelsovu rezignaci přijala a novým předsedou představenstva a generálním ředitelem akciové společnosti Unipetrol zvolila Krzysztofa Urbanowicze.

"Rád bych tímto poděkoval panu Vleugelsovi za to, co v posledních třech letech pro Unipetrol udělal. Společnost pod jeho vedením prošla výraznými změnami," uvedl ke změně ve vedení Unipetrolu předseda dozočí rady Unipetrolu, generální ředitel a předseda představenstva PKN Orlen Jacek Krawiec.

Současné podmínky globální ekonomické a finanční krize podle Krawiece vyžadují nový přístup a jiné dovednosti. Urbanowicze na tuto pozici podle Krawiece vybrala nezávislá personální agentura jako nejvhodnějšího manažera zejména pro jeho zkušenosti s restrukturalizací a rozvojem firem.

"Hlavním úkolem Urbanowicze bude, aby Unipetrol překonal nynější turbulentní období v dobré kondici a byl připraven k opětovnému růstu ve chvíli, kdy dojde k ekonomickému oživení," dodal Krawiec.

Zdroj: iHned.cz

Akceptujeme DFC, UTA a DKV karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC, UTA a DKV karty.