Nová čerpací stanice Liberec

V těchto dnech jsme pro naše zákazníky otevřeli již 36.čerpací stanici KM-PRONA. Nachází se v Liberci-Rochlicích (býv.Agip). 

Čerpací stanice prošla rozsáhlou rekonstrukcí, při které nezůstal téměř „kámen na kameni“.

V nabídce jsou následující produkty: DieselPro (aditivovaná motorová nafta), BA 95 Super, BA 98 Superplus. Dále alternativní paliva E85 a Biodiesel B100 (ta bude v prodeji od října). Pro řidiče TIR stále vyžadovanější AdBlue. To vše za skvělé ceny!

U každého výdejního stojanu PHM je také stojan na kapalinu do ostřikovačů. Zákazník si tak může doplnit ostřikovače pouze takovým množstvím, které skutečně potřebuje a nebude muset přemýšlet co s poloprázdným plastovým obalem.

Tato čerpací stanice nese také jeden primát. Její součástí je nový koncept naší společnosti, který nese obchodní název MONZACAFÉ. Jedná se o spojení restaurace a kavárny.

Zákazník zde jistě ocení poctivou domácí kuchyni (denní nabídky hotových jídel, dezerty, domácí limonády, apod.).

V nabídce kávy jsme také „nešetřili“ a zákazníkům dáváme na výběr hned ze tří druhů výborné italské kávy – Portofino (100% arabica), Ferrara (70% arabica, 30% robusta), Monza (50% arabica, 50% robusta). Dodavatelem je regionální pražírna Gemini Espresso z Jablonce nad Nisou. V osobě majitele máme záruku, že se na čerpací stanici bude prodávat káva vynikající kvality, která je kontrolována od samotného nákupu čerstvých zrn na vybraných evropských burzách až po důkladný proces pražení.

 

Součástí Monzacafé je také dětský koutek, ve kterém rádi přivítáme maminky se svými ratolestmi. 

 

 

Akceptujeme DFC, UTA a DKV karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC, UTA a DKV karty.