Nová čerpací stanice v Jaroměřicích nad Rokytnou

V těchto dnech jsme po náročné, téměř dva měsíce trvající, rekonstrukci otevřeli pro naše zákazníky již 37. čerpací stanici KM - PRONA, a.s. Nachází se v Jaroměřicích nad Rokytnou.

V nabídce jsou následující produkty a služby: DieselPro (aditivovaná motorová nafta), DieselPro Plus (motorová nafta bez biosložky) včetně rychlovýdeje, dále 95 Super, 98 SuperPlus, LPG, stále vyžadovanější AdBlue a u každého výdejního stojanu PHM je také stojan na kapalinu do ostřikovačů. Zákazník si tak může doplnit ostřikovače pouze takovým množstvím, které skutečně potřebuje a nebude muset přemýšlet co s poloprázdným plastovým obalem.

Součástí této čerpací stanice je také osvědčený koncept MonzaCafé Express, u něhož je kladen důraz především na rychlost přípravy při dodržení standardu. V nabídce jsou hned dva druhy výborné italské kávy – Portofino (100% arabica) a Monza (50% arabica, 50% robusta). Dodavatelem je regionální pražírna Gemini Espresso z Jablonce nad Nisou. V osobě majitele máme záruku, že se na čerpací stanici bude prodávat káva vynikající kvality, která je kontrolována od samotného nákupu čerstvých zrn na vybraných evropských burzách až po důkladný proces pražení.

Otevírací doba čerpací stanice je od 5 do 22 hod.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Akceptujeme DFC, UTA a DKV karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC, UTA a DKV karty.