Čerpací stanice roku

V 11. ročníku prestižní soutěže PETROLawards 17 o významné počiny v oboru ropy, petrochemie a čerpacích stanic v České republice pořadatel soutěže PETROLmedia, s.r.o. udělil čerpací stanici KM – PRONA, a.s. Liberec na základě výsledku testu redakce a hodnocení odborné komise titul ČERPACÍ STANICE ROKU 2017.

V počátku prošla tato čerpací stanice rozsáhlou rekonstrukcí. V nabídce má následující produkty: DieselPro Plus (aditivovaná motorová nafta bez biosložky), BA 95 Super, BA 98 Superplus a alternativní paliva E85. Pro řidiče TIR stále vyžadovanější AdBlue. To vše za skvělé ceny!

U každého výdejního stojanu PHM je také stojan na kapalinu do ostřikovačů. Zákazník si tak může doplnit ostřikovače pouze takovým množstvím, které skutečně potřebuje a nebude muset přemýšlet co s poloprázdným plastovým obalem.

Součástí čerpací stanice je nový koncept občerstvení, který nese obchodní název MonzaCafé.

Zákazník zde jistě ocení poctivou domácí kuchyni (denní nabídky hotových jídel, dezerty, domácí limonády apod.).

Káva je na výběr hned ze tří druhů výborné italské kávy – Portofino (100% arabica), Ferrara (70% arabica, 30% robusta), Monza (50% arabica, 50% robusta). Dodavatelem je regionální pražírna Gemini Espresso z Jablonce nad Nisou. V osobě majitele má kavárna záruku, že se na čerpací stanici bude prodávat káva vynikající kvality, která je kontrolována od samotného nákupu čerstvých zrn na vybraných evropských burzách až po důkladný proces pražení.

Součástí Monzacafé je také dětský koutek, ve kterém rádi přivítáme maminky se svými ratolestmi.

 

 

Ing. Robert Vítek přebírá jednu z cen od sponzora soutěže PETROLawards společnosti Dallmayr zastoupené Kateřinou Znamenáčkovou.

Akceptujeme DFC, UTA a DKV karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC, UTA a DKV karty.