Nově zrekonstruovaná čerpací stanice v Kardašově Řečici

V těchto dnech jsme po náročné, cca dva měsíce trvající, rekonstrukci pro naše zákazníky znovu otevřeli čerpací stanici v Kardašově Řečici.

Kompletní rekonstrukcí prošel interiér čerpací stanice, kde vznikl již osvědčený koncept MonzaCafé Express včetně moderního zázemí. V nabídce jsou hned dva druhy výborné italské kávy – Portofino (100% arabica) a Monza (50% arabica, 50% robusta). Dodavatelem je regionální pražírna Gemini Espresso z Jablonce nad Nisou. V osobě majitele máme záruku, že se na čerpací stanici bude prodávat káva vynikající kvality, která je kontrolována od samotného nákupu čerstvých zrn na vybraných evropských burzách až po důkladný proces pražení.

Kromě kvalitní a výborné kávy si můžete v příjemném prostředí vonícím novotou pochutnat na dortech, čerstvých bagetách a jiném slaném i sladkém pečivu.

Částečnou rekonstrukcí prošel i exteriér čerpací stanice. V nabídce nadále zůstávají následující produkty: DieselPro (aditivovaná motorová nafta), DieselPro Plus (aditivovaná motorová nafta bez biosložky) včetně rychlovýdeje, dále 95 Super, 98 SuperPlus a stále žádanější AdBlue. Jedinou změnou v nabídce PHM je zrušení Ethanolu E85.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Akceptujeme DFC, UTA a DKV karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC, UTA a DKV karty.