Nové kávové koutky Nescafé na čerpacích stanicích ve Dvoře Králové a v Hostinném

V rámci pilotního projektu značky Nescafé, byly nedávno instalovány nové kávové koutky a to konkrétně na dvou našich čerpacích stanicích v Hostinném a ve Dvoře Králové.

Cílem je dopřát milovníkům kávy plnohodnotný kávový zážitek v podobě čerstvě pražené zrnkové kávy Nescafé. V kávových koutcích na našich čerpacích stanicích je dostupná ve variantě Nescafé Espresso, vyvážené kombinaci Arabiky a Robusty. Kromě toho má značka ve svém portfoliu také zrnkovou kávu Nescafé Superiore - 100% Arabiku z farem certifikovaných Rainforest Alliance.

Nad lahodnou kávou mohou řidiči doplnit energii potřebnou k dalšímu cestování. Moderní prostředí koutku je však i vhodným místem ke schůzce či obchodnímu setkání. Samozřejmostí je i možnost odnést si kávu v kelímku s sebou.

Kávové koutky jsou laděny do černé barvy a dřeva, jež oživuje červený znak značky Nescafé. Zákazník tak přichází do známého prostředí čerpací stanice a dostává vždy stejný, vysoký standard služeb. Kávové koutky na našich čerpacích stanicích odráží ambice značky Nescafé, jejímž cílem je držet se na špici současných trendů, zaujmout významnou pozici v rostoucím prodejním kanálu a být blíže spotřebiteli.

Káva Nescafé je světovým fenoménem s více než osmdesátiletou tradicí.

Akceptujeme DFC, UTA a DKV karty

Na všech čerpacích stanicích akceptujeme DFC, UTA a DKV karty.